ThetaHealing

THETAHEALİNG NEDİR? Thetahealing Nedir? Thetahealing tekniği, artık bize hizmet etmeyen ve ihtiyacımız olmayan blokajlarımızı anda dönüştürdüğümüz bir yöntemdir. Geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur. Konuşurken beyin dalgamız betada, rüya halindeyken ise thetadadır. Özel bir çalışma ile beyin frekansımızı thetaya aldığımızda bize hizmet etmeyen blokajları olumlu program ile değiştirip hayatınızda pozitif değişimlere şahit olabilirsiniz. Thetahealing Tekniğinden  kimler faydalanabilir? Kendisini geliştirmek isteyen herkes, bu teknikten faydalanabilir. Çocuklar ile ilgili konularda anne ve babalarıyla çalışma yapılmaktadır. Hangi konularda Thetahealing Uygulaması alabilirsiniz?Her birey farklıdır, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. ThetaHealing tekniği ile, çok çeşitli konuları ele alabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, bolluk, bereket, para, aile konuları, ideal kilo, iş, kariyer, sınav stresi gibi. Bunların dışında hayatınızda karşılaştığınız iyileştirmek ve değiştirmek istediğiniz her konuda uygulama alabilirsiniz. Thetahealing uygulaması ile bu konularda farkındalığInız artar ve cozume ulasabilirsiniz.

DNA Aktivasyonu Hepimiz bedenimizin her hücresinin çekirdeğinde 23 çift (46) kromozoma sahibiz. Her kromozom bobin şeklinde düzenlenmiş DNA iplikçiklerinden oluşur. Açılan DNA ipliklerinin çifte sarmal şekline sahip olduğu ve DNA nın genetik özyapıyı (fiziksel özellikler, potansiyel sağlık sorunları ve öğrenme potansiyeli/zorlukları) içerdiği çok iyi bilinir. Ayrıca “hurda” veya “gölge” olarak bahsedilen başka beş çift DNA vardır. Bunların “hurda” DNA olarak adlandırılmasının tek nedeni, bilim adamlarının henüz onların fonksiyonlarını çözmemeleridir. 1997’de, Vianna’ya DNA üzerinde nasıl çalışacağı gösterildi. Ona, kromozomlarımızda yaşamlarımıza çok büyük faydaları olacak kayıp parçaların olduğu ve tekamül vasıtası ile bu parçaların kromozomlarımızdan üreyeceği gösterildi. Gençlik ve Canlılık kromozomlarına kayıp parçaların nasıl ekleneceği ve bu kromozomlara uyuyan beş çift DNA iplikçiğinin nasıl “ekleneceği” defalarca ona gösterildi ve rehberlik edildi. Yani, DNA nin 10 “hurda” veya “gölge” iplikçiğinin bütünleştirilmesi ve uyanması. Öğrenciler ve müşteriler tarafından bildirilen sonuçlar şoke edicidir : kırışıklıklar ortadan kalkmış, germe izleri ortadan kalkmış, yeni saçlar gelişmiş ; tırnaklar daha hızlı büyümüş, boy uzamış ve daha fazlası.

Öz İnanç Sistemi Hissettiğimiz şekil, sağlığımız ve yaşam ile ilgili bakış açımız inanç modellerimiz ve bilinçaltı programlanmamız tarafından belirlenir. Biz kendi realitemizi yaratırız ve kendi sağlığımızın ve sıhhatimizin anahtarını taşırız. 1999’dan önce, Vianna bilinçaltı düşünce kalıplarını değiştirmek için dilbilimsel programlamayı, hipnozu ve diğer teknikleri kullandı. Teknikler çok faydalı olmasına rağmen, her bir kalıp sistemli bir şekilde işlenirken, yavaş ve zaman harcayıcı idi. 1999’da, Yaratıcı, Vianna’ya bir çok kalıbı saniyeler içinde nasıl değiştireceğini göstermeye başladı.Zamanla, farklı inanç kalıpları ve zorluklar meydana çıktıkça çeşitli inanç seviyeleri üzerinde nasıl çalışacağı anlatıldı. Bu seviyelerde çalışarak, beden, herhangi bir fiziksel hastalığı, herhangi bir blokajı, sevgiyi almak, kendiniz için istediğiniz yaşamı yaratmak gibi zihinsel blokajları yenebilir.

Öz (bilinçaltı) seviye Doğumdan yetişkinliğe dek öğrenilmiş şeyler. Bu başka insanlardan sözleri ve duyguları benimsediginizde – özellikle ebeveynlerden ve yetkili insanlardan – ve bilinçaltında hafızanızda kalan inanç kalıplarına dönüştüğündedir. Örneğin “Sen aptalsın” veya “Sen işe yaramazsın” şeklinde hitap edilmek ve sonra siz değersiz olduğunuz bilinçaltı inancına sahip olabilirsiniz ve herhangi bir şeye erişemediğiniz için kendinizden nefret edebilirsiniz. 2. Genetik seviye DNA iplikçiklerinin etrafında “morfogenetik alan” olarak adlandırılan garip bir bilgi alanı vardır. Bilim bunun var olduğunu biliyor. Bu alan bir bebeğin hücrelerine kaç bacağa, kaç ayağa ve kaç ele sahip olacağını söyleyen bilgiyi taşır. DNA hücresinin içinde, ve DNAnın bu yapısı içinde, en azından yedi nesil geriye giden genetik hafıza bulunur. Genetik inançlarımızı bu morfogenetik alan içinde buluruz. Böylece, büyük büyük büyük anneniz veya babanız ile aynı inanca/özelliklere sahip olmanıza şaşırmayın.

Devamını Oku Daha Az Göster

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir